• Новак
Секси Женска Облека Цинтура Алта Жешки Панталони Ренда Сензуална Лакрадора

Секси Женска Облека Цинтура Алта Жешки Панталони Ренда Сензуална Лакрадора

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

1. Чувствувајте Се Секси и Самоуверено : Секси долна облека ќе направи да се чувствувате сигурни, убави и секси. 2. Совршен Подарок за Вашиот Партнер : Изненадете го партнерот со совршен комплет за долна облека и направете го да се чувствува посебно. 3. Подобрете Ја Вашата Облека : Секси долна облека може да се носи под вашата секојдневна облека за да додадете дополнителен допир на гламур и сензуалност. 4. Квалитетни Ткаенини : Нашата долна облека е изработена од висококвалитетни ткаенини кои се удобни за носење и ќе траат долго. 5. Пристапни Цени : ние нудиме пристапни цени за да можете да го најдете совршениот комплет за долна облека што одговара на вашиот буџет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката