• Новак
Лулшоу Крпи Клиренс,Пвц Торба Торба Со Висока Густина Корален Кадифе Подарок Ананас Карирана Крпа Подарок Мечка Крпа

Лулшоу Крпи Клиренс,Пвц Торба Торба Со Висока Густина Корален Кадифе Подарок Ананас Карирана Крпа Подарок Мечка Крпа

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Пвц Торба Торба Со Висока Густина Корален Кадифе Подарок Ананас Кариран Пешкир Подарок Мечка крпа. Карактеристики : . ??Се вели дека коралното руно може да донесе среќа на луѓето. ??Супер мека, брзо сушење, многу апсорбирачка, пријателска за кожата. ??ПРИЈАТЕЛСКО И СЛАТКО ЛИЦЕ-Топол И мек мечка колега, симпатичен придружник за деца. ??Слатки Подароци за Момчиња и Девојчиња : овие фаворити за забави со мечки се многу слатки . и може да се примени како нови украси за туш за бебиња, свадби, . родендени, Божиќ, карневал, услуги за торта, материјали за забави, донесете . поголемо среќно и подобро искуство за момчиња и девојчиња. ??ОДЛИЧЕН ПОДАРОК за БЕБЕ-тоа е совршен унисекс подарок или подарок за бебе. туш, родендени ,празници, Божиќ или само сите ситуации за нови. мајки или мајка да биде. Бебето ќе биде среќа да го прими ова слатко никнување на забите . крпа. . 1x Bear пешкир. Расплетуванаголемина : 75х35см. . . Воведување на нашата извонредна колекција на крпи, совршен додаток во вашиот дом. Врвен Квалитет : Нашите крпи се изработени од најфини и најмеки материјали, обезбедувајќи крајна удобност и издржливост. Абсорбента и Брзо Сушење : со нивните абсорбента и брзо сушење карактеристики, тие обезбедуваат освежувачко искуство секој пат кога ќе ги користите. Разновидна Употреба : Совршени За бањи, спортски сали, бањи или за патување, овие крпи се идеални за секоја пригода. Одлична Идеја За Подарок : внимателен и практичен подарок за секоја пригода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката