• Новак
Стардом дами со качулка со качулка

Стардом дами со качулка со качулка

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, оваа дама на врвот од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Долги ракави. Застани. Официјално лиценциран. Увезени. Материјал : 79% Рејон/18% полиестер/3% спандекс. Бренд : Облека за странична страна. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Исечен. Дропната полите со странични разделувања. Худ без влечење. Плетен дизајн. Худ. Лесна качулка погодна за благи температури.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката