• Новак
Жените Паѓаат Модни Зделки

Жените Паѓаат Модни Зделки

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Зпанкса Женски Дуксери Обичен Тркалезен Врат Пуловер За Печатење Со Долг Ракав Лабава Симпатична Дуксерка Y2 K Дуксер Со Џеб Сива Сматеријал : Памук, полиестер и спандекс, лесен, мек и дише, ве одржува топло во fall и зима. Дизајн : Преголем дуксер, јака за рамо, мало истегнување, џемпер со долги ракави, есенски тимови за жени, мода и секојдневен стил, лабаво вклопување, лесен. Внатре е густ и навистина мек, стандардна големина, дуксер кој оди со се. Натпревар : нашиот женски пуловер дуксер е лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Вие исто така може да одговара на нешто што ви се допаѓа внатре, како резервоарот врвот, култура врвот,. елек, итн. Прилика : оваа fall модни дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не. Сезона : Пролет, fall и зима. Пол : Жени, женски. Што добивате : 1 Парчиња Дуксери За Женска Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 61см/24.02". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 63см/24.80". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 65см/25.59". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 65cm/25.59 " Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 67cm/26.38 " Должина : 69cm/27.17". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 69cm/27.17" Должина : 72cm/28.35" Zpanxa Женски Дуксери Обичен Круг Вратот Долг Ракав Печатење Пуловер Лабава Симпатична Дуксер Y2 K Дуксер СО Џеб Греј S. Дуксери За Жени, Поштенски Дуксери За Жени, ј2к ДУКСЕР, ГРАФИЧКИ ДУКСЕРИ, женски дуксери. Дуксер За Жени, Преголем Дуксер За Жени, Женски Дуксер, Дуксери На Вратот На Екипажот Жени. Обичен дуксер со качулка направен со мек, лесен материјал и исто така пријателски за кожата. Лесни Дуксери Со Пуловер, Дуксери со Качулка Со Врвка, Долг Ракав, Џеб Од Кенгур, Еднобојна, Секојдневна, Симпатична и Класична.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката