• Новак
Жена Мазна Прашка Елегантен Фустан Цврст Фустан Со Врвки Со Врат Вкрстен Фустан На Плажа Без Грб

Жена Мазна Прашка Елегантен Фустан Цврст Фустан Со Врвки Со Врат Вкрстен Фустан На Плажа Без Грб

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО STORE Yzhm STORE ПРОДАВНИЦА !. [Нашата Продавница] : . ЈЖМ Е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на Женски Божиќен фустан, блузи, палто, јакна, кошула, Костим За Капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент!. Внимание : . Поради рачно мерење, постои разлика од 1-2 см, вашето разбирање ќе биде високо ценето!. Поради разликата во резолуцијата на екранот, Некои бои може да се појават разлики. вашето разбирање ќе биде високо ценето!. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно! ●Материјал : Удобен и мек, соодветна тежина, висок квалитет, многу течен и воздушен. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. ①Натпревар : Совршен за совпаѓање со едноставни потпетици, накит за изјава, чанти и сите видови стилови на коса. ●Прилика : Совршен За секојдневно секојдневно носење, забава, клуб, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа итн. Внимание : ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да ја купите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Ви благодариме за разбирањето. бохо фустани за жени косплеј костим комода за спална соба црн фустан плус големина летни фустани летни фустани коктел фустани макси фустан венчаница секси фустани за жени миди фустани за жени свечени фустани за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката