• Новак
Женски Отпечатоци Без Ракави Фустан Од А-Линија Елегантен Ретро Фустан За Затворање На Половината V-Фустан До Колена До Вратот

Женски Отпечатоци Без Ракави Фустан Од А-Линија Елегантен Ретро Фустан За Затворање На Половината V-Фустан До Колена До Вратот

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Отпечатоци Без Ракави А-Линија Фустан Елегантен Ретро Половината Затворање Фустан V-Вратот Коленото Должина Фустан Карактеристики : 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку. 2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки. 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Сите Пол : Повод За Жени : Секојдневна,Дневна Дебелина : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Должина : 100см/39.37" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 93см/36.61" Должина : 101см/39.76" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 Биста : 98см/38.58" Должина : 102см/40.16" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 103см/40.55" должина : 103см/40.55" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42.52" должина : 104см/40.94". Удобно, слободно време и стилски. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие здолништа ваш најдобар избор. Материјал : изработен е Од Полиестер. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. индиски фустани за жени. женски блузи и врвови облечени. завиткајте фустан за жени. женски пролетни фустани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката