• Новак
Женски Летен Лежерен Фустан Со Едно Рамо Мини Бебешка Кукла Надуен Ракав Лабави Нивоа Линиски Лелеави Фустани

Женски Летен Лежерен Фустан Со Едно Рамо Мини Бебешка Кукла Надуен Ракав Лабави Нивоа Линиски Лелеави Фустани

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Летен Мини Фустан Секојдневен Краток Надуен Ракав Еднобоен Фустан Во А-линија Краток Фустан За Бебиња. Карактеристики : . Дефинитивно одличен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно / Машинско перење И Закачување Суво. Не избелувајте. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Големина(см)tttttt. t t Length : t80t Bust : t88tsleve : t29. Мt Length : t81t Bust : t92tsleve : t30. Lt Length : t82t Bust : t98tsleve : t31. XLt Length : t83t Bust : t104tsleve : t32. Големина (инч)ttttt t. st Length : t31,50 t Bust : t34, 65 tsleve : t11, 42 . Mt Length : t31. 89 t Bust : t36. 22 tsleve : t11. 81 . Lt Length : t32. 28 t Bust : t38. 58 tsleve : t12. 20 . XLt Length : t32. 68 t Bust : t40. 94 tsleve : t12. 60 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Пол : Женски. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Мека и дише, а не проѕирна. Женскиот фустан за бебиња е удобен за носење, грижејќи се за секој сантиметар од вашата кожа. Карактеристика : Излегување фустани : Кратки издувани ракави, едното рамо, покажувајќи го вашето шармантно деколте. Цврста боја, нивоа на полите, лабаво вклопување, над должината на коленото. Тоа е исто така породилен фустан. Дизајн : Подуен краток фустан, убав и шик стил, во голема мера го покажува вашиот шарм и модна смисла. Ќе изгледате послатко во овој лелеав фустан. Натпревар : Убаво Изгледате Со високи потпетици, сандали, чизми, чанта за изјава итн. Фустанот со а-линија е одличен подарок за вашето семејство и пријателка. Повод : женски секојдневни фустани, погодни за секојдневно носење, ноќно излегување, состаноци, забава, одмор, шопинг, клуб, одмор, пикник, парк итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката