• Новак
Вибзд Жени Пролет Aut Плажа Лабава Долг Фустан Еднобоен Кружен Врат Асиметричен Замав Фустан Со Долги Ракави С-2ХЛ

Вибзд Жени Пролет Aut Плажа Лабава Долг Фустан Еднобоен Кружен Врат Асиметричен Замав Фустан Со Долги Ракави С-2ХЛ

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttt t. st Length : t140t Bust : t95. Мt Length : t141t Bust : t100. Lt Length : t142t Bust : t105. XLt Length : t143t Bust : t110. 2xl Должина : t144t Bust : t115. Големина (инч)ttt t. st Length : t55. 12 t Bust : t37. 40 . Mt Length : t55. 51 t Bust : t39. 37 . Lt Length : t55. 91 t Bust : t41. 34 . XLt Length : t56. 30 t Bust : t43. 31 . 2xl Должина : t56. 69 t Bust : t45. 28 . Спецификација : . Име : Жените Мода Лабава Долг Фустан. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Кружен Врат. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : S/M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1 х Фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. ДИЗАЈН : Женскиот лабав долг фустан користи цврста боја, тркалезен врат, долг ракав, асиметричен дизајн, шик и стилски. ПОВОД : Погоден За секојдневниот живот, плажа, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL/XXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1* Фустан. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката