• Новак
Фустани За Жени Дозвола Жени Секојдневен Удобен Цветен Три Четвртини Ракав Памучен Џеб Фустан Црвен Л

Фустани За Жени Дозвола Жени Секојдневен Удобен Цветен Три Четвртини Ракав Памучен Џеб Фустан Црвен Л

Rating 
DEN 574.08

Достапност
Производот е достапен

Женски Секојдневен Удобен Цветен Фустан Со Памучен Џеб Со Три Четвртини Ракави Женски Лежерен Удобен Цветен Памучен Џебен Фустан со Три Четвртини ракави Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографиите е точен, но стиловите може да варираат кога се носат. Ова зависи од други физички променливи, како што се индивидуалната големина, големината, пропорциите на екстремитетите, висината итн.опишете : Тесното набраздено тркалезно деколте, долгите ракави, Крпеницата Бодицеретро Божиќниот принт И Европскиот стил прават да изгледате ретро и елегантно; фит и блесок силуета ги истакнува вашите фигури сезона : пролет, лето : женски стил : гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Тип На Целосна Шема : Печатење Деколте : V-ѓердан : должина на коленото декорација : без Преглед : а-линија ќе добиете : 1 х забелешка : поради можните физички Разлики помеѓу различните Монитори, сликите на производите се за повикување и можеби не ја одразуваат точно вистинската боја на предметот received Size Bust Sleeve Shoulder Lengths94cm/37.01"53cm/20.87"39cm/15.35"130cm/51.18"M100cm/39.37"54cm/21.26"40cm/15.75"131cm/51.57"L106cm/41.73"55cm/21.65"41cm/16.14"132cm/51.97"XL112cm/44.09"56cm/22.05"42cm/16.54"133cm/52.36"XXL118cm/46.46"57cm/22.44"43cm/16.93"134cm/52.76"XXXL124cm/48.82"58cm/22.83"44cm/17.32"135cm/53.15"XXXXL130cm/51.18"59cm/23.23"45cm/17.72"136cm/53.54"XXXXXL136cm/53.54"60cm/23.62"46cm/18.11"137cm/53.94"? КАРАКТЕРИСТИКА : Растеглив, Печатењето Е Живописно Супер Меко и Удобно. Дишење И Одлично За Носење цел ден. ? Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. ? ДИЗАЈН-Заврши V Вратот, Кратки Ракави, Вратоврска Појас, А-Линија Фустани Со Возбуда Полите, Нова Мода. ? Класичен Разноврсен Фустан Лесен За Совпаѓање Со Друга Облека,Палто,Џемпер,Јакна Во Пролет/Лето.Можете Исто Така Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит,Сандали,Потпетици,Капа На Плажа Во Пролет/Лето.Задолжително За Вашата Гардероба. фустани за жени 2023 работни фустани за црковни жени 2023 лелеав летен фустан за жени црковни фустани за жени 2023 елегантни женски фустани за сонце летни секојдневни најпопуларни фустани за жени 2023 женски секојдневни фустани пролет лежерни фустани за жени 2023 венчални фустани за гости за жени кратки фустани за сонце жени лето лежерни секси фустани за сонце за жени 2023 секси летни фустани за жени 2023 миди фит и одблесок летен фустан за жени 2023 жените фустани бизнис повик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката