• Новак
Дозвола За Заштеда На Fall

Дозвола За Заштеда На Fall

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Дами Топла Јакна Од Крзнено Палто Зимски Леопард Свртете Ја Надворешната Облека На Јакатакарактеристики : лесна мека ткаенина за удобна женствена ,лесна за носење,без брчки. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Специјалниот дизајн ве прави попривлечни. Изберете го,покажете ја својата енергија. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчен Пол : Должина На Женска Облека : Долга Прилика : Дневни, Секојдневни, Бои за Забави може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот Тип На шема : леопард печатење материјал : Полиестер ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут Женски Дами Топла Вештачка Крзнена Јакна Зимски Леопард Свртете Ја Надворешната Облека На Јаката. Стилови-Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење. женска Кошула Со долги ракави Кардиганските Палта се меки и удобни, дизајнот На Вратот ве прави да изгледате секси и убаво. Женски Есенски Палта; Женски Зимски Палта; Женски Палто Со Плус Големина; Женска Цврста Јакна Со Јака Надолу; Женска Долна Облека; Женски Палто Со Долги Ракави Блејзер За Надворешна Облека; Кошула За Кардиган За Ноќта на Вештерките; кардиган за жени; женски кардиган; Кардиган; Кардиган За Паѓање за жени лесен; Пад кардиган за жени; бел кардиган; женски кардигани лесни; Паѓаат кардигани Џемпери За Жени; Празнични Џемпери; Божиќни Џемпери Жени;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката