• Новак
Tking Fashion Women Cardigan лесен отворен предниот дел од лабава лесен лесен лесен долг ракав печатен кардиган јакна од средна должина Топ кардиган за жени сиви 2xl

Tking Fashion Women Cardigan лесен отворен предниот дел од лабава лесен лесен лесен долг ракав печатен кардиган јакна од средна

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. За тебе. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс бои : розова, сина, светло сина, црна, сива, беж големина : s, m, l, xl, xxl, xxxl, xxxxl, xxxxxxl Должина на ракав : Долга должина на ракав : Отворено преден модел : Дебелина на цветниот принт : Карактеристики на средна дебелина : женски кардиган лесна; Кардиган за жени; Зима; Есен; Врвот на капчиња; Прикривања на капчиња за жени; Џемпери за жени; Јакна за женски пуфери; Ровови палта за жени; Amentsенски кардиган џемпери плете; Јакни за жени стил : Обични; Модна сезона : есен; Зимска пригода : одмор, патување, работа, одмор, секојдневно секојдневно, канцеларија, домашен пакет Вклучен : 1 компјутерски материјал за надворешни работи : 95% полиестер, 5% спандекс. Womenените кардиган се изработени од удобен и мек материјал, опуштено и удобно палто со добро затегнување ве прават повеќе пријатни и пријатни . натпревар : Кардиганот за жени може да се совпадне со високи потпетици, патики или чизми за трендовски изглед. This one outfits suitable for both indoor and outdoor thanks to the stylish appearance and superior fabric.creating a casual style. Occasion : This cardigan nicely meets your daily needs and shows off your charm, which can be worn at work, sports, holiday, Партија, одмори, патување и други прилики. Најдобри подароци за празници за мајка, сопруга, девојка или жени што ги сакате . Упатство за миење : Машината што се мие со ладна вода препорачана, не бели, не желези, виси или линија за да се исуши . Забелешка : Ние сме посветени на обезбедување квалитет, удобност и вклопување. Ве молиме, консултирајте се со табелата со големина пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката