• Новак
Кетијх-чн Кардигани Со Кратки Ракави За Жени Исечени Издувани Ракави Со Кревање Раменици Отворени Предни Кардигани Сина, М

Кетијх-чн Кардигани Со Кратки Ракави За Жени Исечени Издувани Ракави Со Кревање Раменици Отворени Предни Кардигани Сина, М

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Кардигани со кратки Ракави За Жени Исечени Издувани Ракави Кревање Раменици Отворени Предни Кардигани Сина, Мсезона : Пролет, лето, aut . Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен . Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х шифон кардиганизира табела : . Големина : S Биста : 120cm/47.24" ракав : 45cm/17.72" Должина : 75cm/29.53"Големина : M Биста : 124cm/48.82" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 77cm/30.31"Големина : L Биста : 128cm/50.39" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 79см/31.10"големина : xl биста : 132см/51.97" ракав : 48см/18.90" Должина : 81см/31.89"големина : xxl Биста : 136см/53.54" Ракав : 49см/19.29" Должина : 83см/32.68" Висококвалитетен Материјал : овој капут е изработен од висококвалитетни 95% вискоза 5% спандекс влакна, што ќе направи да се чувствувате меко, Удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : едноставен стил. краток ракав краток капут, дизајн на кардиган, еднобојна боја, која е многу убава и модерна. РАЗНОВИДЕН : врвовите се меки и удобни за носење и може да се совпаднат со секоја облека, како што се фармерки, хеланки, секојдневни панталони и така натаму. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : оваа блуза е совршена облека за вас во лето, и е погодна за собирање пријатели, патување, датум на купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката