• Новак
Кносфе Женски Маици Плус Големина Долги Ракави Лактот Ракав Врвови Лабава Fall Графички Дами Облечени Блузи Лабава Копче Надолу Туника Блузи V Вратот Хенли Плисиран?

Кносфе Женски Маици Плус Големина Долги Ракави Лактот Ракав Врвови Лабава Fall Графички Дами Облечени Блузи Лабава Копче Надолу

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 58см/22.83" Должина : 69см/27.17"Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 59см/23.23" Должина : 70см/27.56"Големина : Л Биста : 112см/44.09" рамо : 47см/18.50" ракав : 60см/23.62" должина : 71см/27.95"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 48.5 см/19.09" ракав : 61см/24.02" должина : 72см/28.35"големина : xxl биста : 124см/48,82" рамо : 50см/19,69" ракав : 62см/24,41" должина : 73см/28,74"големина : хххл Биста : 130см/51,18" рамо : 51,5 см/20,28" ракав : 63см/24,80" должина : 74см/29,13"1 Женска Горна Должина : редовен Материјал : удобната ткаенина за истегнување ве прави поудобни За Носење пол : женска облека : верен На Големината : повод за одмор : секојдневен дизајн : кошула со копчиња, свечен Секојдневен Врв, V врат, тенок фит, удобна ткаенина, Женска Секојдневна мода дебелина : стандардна забелешка : ќе има разлика во бојата помеѓу различните екрани и ќе има грешки во рачното мерење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини при купување!Спарете го со : корсети со хеланки, пролетни/летни палта, фармерки, панталони или здолништа за елегантен и женствен изглед прилика : Женски блузи и блузи модни кошули за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излет, забава, дом и повеќе ткаенина : Изработена од памучна ткаенина. Ткаенината е дише, еластична, мека и удобна, мазна и пријателска за кожата. Удобно за носење цел ден перење : Рачно миење во ладна вода, закачување Или закачување До Тип на шема : Печатење Женски Фустани Женски Туники Плус Големина Блуза Жени Плус Големина Туника Врвови Лабава Фит Симпатична Плус Големина Блузи За Жени Жени Блузи И Кошули Плус Големина Туника Маици За Жени Облечени Женски Блузи Женски Кошули Жени Плус Големина Блузи И Блузи Жени Плус Големина Блузи И Блузи кошули. Обични Врвови Женски Кошули За Плажа За Женски Женски Маици За Туника Плус Врвови Со Големина За Жени Женски Кошули За Женски Женски Маици За Туника За Жени Облечени Блузи за Жени Плус Блузи За Жени Облечени Маици За Женски Обични Блузи и Блузи. Кошули За Жени Туника Жени Плус Блузи И Блузи Женски Мајчини Блузи Маици Женски Женски Фустани Блузи И Блузи Плус Големина Маици Жени Плус Големина Фустан Кошули За Жени Бизнис Обични Жени Врвови Обични Жени Работни Кошули Или Блузи Жени Облечени Кошули. Блузи За Жени Основни Плус Големина Туника Маици Плус Големина Облечени Кошули За Жени Обични Кошули За Жени Трендовски Секси Блузи За Жени Блузи За Царинење Фустани Плус Големина Убави Жени Секојдневни Блузи Дами Блузи И Блузи Клиренс Женски Обични Блузи И Блузи Жени Плус Големина Маици. Женски Плус Големина Блузи и Маици Плус Големина Блузи За Жени На Царинење Блузи За Жени Лабава Фит Плус Големина Дами Туника Блузи Маици За Жени Излегување Блузи За Жени, Туника Кошули За Жени Плус Големина Маици За Жени Дозвола Женски Маици Женски Блузи И Блузи Облечени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката