• Новак
Лејлајреј Женски Врвови Жени Гордост Виножито Знаме Блузи Туника Пуловер Краток Ракав Блуза Маица Темно Сива М

Лејлајреј Женски Врвови Жени Гордост Виножито Знаме Блузи Туника Пуловер Краток Ракав Блуза Маица Темно Сива М

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Врвови Жени Гордост Виножито Знаме Врвови Туника Пуловер Краток Ракав Блуза Маица Црна,Зелена,Сива,Црвена,Жолта,Розова,Бела,Темно сива,Сина,Вино, Морнарица С,М,Л,XL,2 XL.3 XL. *Ве Молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Полиестер. Бои : Црна,Зелена,Сива,Црвена,Жолта,Розова,Бела,Темно сива,Сина,Вино,Навиза : S,M,L,XL,2 XL.3xls Должина На ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патување : 1 блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●"УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени од Полиестер. "Стилски ДИЗАЈН : " Женски Врвови Жени Гордост Виножито Знаме Врвови Туника Пуловер Блуза Со Кратки Ракави Маица Црна,Зелена,Сива,Црвена,Жолта,Розова,Бела,Темно сива,Сина,Вино,Морнарица С, М, Л, XL, 2 XL.3 XL. QL" CHRAMING НАСЕКАДЕ : "Совршени женски врвови За забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "Сите НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки,хеланки, шорцеви или слаби фармерки. ● "НЕГА НА ОБЛЕКА : "Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката