• Новак
Санвиглор Детски Панталони Растегливи Панталони Слаби Хеланки Секојдневно Дно Игротека Долга Панталона Роза Црвена

Санвиглор Детски Панталони Растегливи Панталони Слаби Хеланки Секојдневно Дно Игротека Долга Панталона Роза Црвена

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Деца,Бебе,Девојчиња,Детски Стил : Мали Девојчиња Слаби Панталони, Детски Еластични Задници На Половината, Долги Панталони За Играње Долги Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Сива, Црна, Розова, Сина, Ладно Сива, Црвена Роза : 110см, 120см, 130см, 140см, 150см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92% Полиестер 8% Должина На Спандекспанти : Долги Панталони Половината : Еластична Половинасезона : Пролет, Fall, Зимаприлики : Дневни, Секојдневни, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Одличен квалитет, без избледување, без пилинг, отпорен на абење, многу издржлив, не премногу густ или тенок2. Карактеристики : Симпатични хеланки со цврста боја го прават вашето бебе попривлечно и преслатко.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Одличен подарок за семејството или пријателите, погоден за живеење на отворено, секојдневно носење, лежење, трчање, одење. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Деца Девојки Хеланки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мали Девојки Слаби Панталони, Деца Еластични Половината Задници, Девојки Игротека Долги Панталони хеланки. Материјал-92% Полиестер 8% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мали Девојки Џогер Основни Панталони, Активни Атлетски Еластични Половини Панталони, Еднобојни Хеланки Деца Девојки Растеглива Долга Панталона. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Секојдневна, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Викенд, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката