• Новак
Инктастичен Аутизам Љубов, Поддршка, Свесност Слонови Женска Маица

Инктастичен Аутизам Љубов, Поддршка, Свесност Слонови Женска Маица

Rating 
DEN 287.20

Достапност
Производот е достапен

Аутизам Љубов, Поддршка, Свест Слонови Женска Маица. Совршен подарок за Свесност За аутизмот за љубителите на слоновите! Идеален роденденски подарок за вашиот син или ќерка со аутизам кои сонуваат да бидат Зоолог! Изработена од памук во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека од ветровито време. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Двојна игла зашиени рабови Женска Маица. Инктастичен Аутизам Љубов, Поддршка, Свест Слонови Возрасни Женски Маица Женски Сајбер Розова М. Идеален роденденски подарок за вашиот аутистичен син или ќерка која сонува да биде Зоолог!. Совршен подарок за Свесност За аутизмот за љубителите на слоновите!. Аутизам Љубов, Поддршка, Свест Слонови Женска Маица. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. загатка парчиња шири љубезност слон зоолошката градина бебе шамија цвеќиња мајка татко родител дете дете наставник внука скапоцен камен облека облека маици возрасни дами.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката