• Новак
Модни Графички Маички Женски Блузи, Кошули Со Кратки Ракави За Лето, Слатки И Удобни Со Печатење На Личноста

Модни Графички Маички Женски Блузи, Кошули Со Кратки Ракави За Лето, Слатки И Удобни Со Печатење На Личноста

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Производот е достапен

Барате удобна и стилска маица што можете да ја носите насекаде и во секое време? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави! Оваа разноврсна кошула е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и работа out.It се одликува со трендовски графички дизајн на предната страна, што го прави совршен додаток на секоја гардероба. Материјалот е мек на допир и има вистинска количина на истегнување, што го прави удобен за носење во текот на целиот ден. Кошулата одлично се вклопува и ласкава и лесна за носење.Не само што е стилски, туку е и практичен. Маичката е издржлива, долготрајна и отпорна на намалување. Плус, лесно може да се мие рачно или машински да се мие на нежен циклус на температури ДО 45 °C. Само внимавајте да не го натопите премногу долго или користете белило.Доаѓајќи во различни големини, нашата женска стандардна маица со кратки ракави е задолжителен додаток на секоја гардероба. Без разлика дали сте на пазарот за нешто слатко и секојдневно или нешто тренди и напнато, оваа кошула сигурно ќе одговара на сметката. Па зошто да чекаме? Нарачајте ја вашата денес и уживајте во удобноста и стилот што може да ги обезбеди само нашата маица! 1. "Дизајн напред" : Додадете поп на личност во вашата гардероба со нашите трендовски графички маици. 2. "Разновидност Во своите Најдобри" : Без разлика дали трчате задачи, удирате во теретана или се релаксирате дома, нашите меки и растегливи кошули со кратки ракави ве покрија. 3. "Удобни и Издржливи" : нашите женски маици се изработени со квалитетни материјали кои се долготрајни и удобни за носење. 4. "Лесно За Грижа" : Погодно машинско перење и способни да издржат абење, нашите слатки врвови за жени се идеални за секојдневно носење. 5. "Најдете Го Вашето Совршено Вклопување" : со ласкав и удобен крој, нашите летни врвови за жени се совршен додаток на секоја облека, од лежерна до облечена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката