• Новак
Попај Маслиново Ојл Премногу Симпатична Смешна Женска Графичка Маица Маици Бриско Брендови 4Х

Попај Маслиново Ојл Премногу Симпатична Смешна Женска Графичка Маица Маици Бриско Брендови 4Х

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

СКУ : 27М97-5000-СПТ-4Хр. Поздравете ја вашата нова омилена мека и удобна маица, Од Брендовите На Бриско! Оваа маичка има удобно вклопување и е дизајнирана да трае. Оваа маичка ќе биде во тешка ротација во вашата гардероба! Оваа маичка во класичен стил е направена со памук за дишење и издржливост. Ве молиме имајте предвид дека некои бои се мешавина од памучен полиестер. Погледнете ги деталите за облеката за повеќе информации. Избраната печатена графика со Попај квалитет е стилска и забавна. Добро ќе се спари со многу од главните предмети во вашиот плакар, во текот на целата година! Додадете трендовски забава на вашите секојдневни облеки со оваа гардероба од суштинско значење. Има беспрекорна јака на вратот на екипажот со двојна игла и тубуларно вклопување за минимален вртежен момент, така што ја одржува својата форма абење по абење и миење после миење. Тоа е совршен додаток на вашата графичка колекција на маици! Сите кошули На Брендовите Бриско се професионално отпечатени во САД користејќи современа технологија.р. Клучни Карактеристики : Големина 4Х Голема : Ширина На Градите/Должина на Предната страна 30"х 34". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите печатени дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ова е официјално лиценциран производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката