• Новак
јаделе Облека Девојки Свети Патрик Ден Кошули-Shenanigans И Malarkey Розова Кошула Младински Медиум

јаделе Облека Девојки Свети Патрик Ден Кошули-Shenanigans И Malarkey Розова Кошула Младински Медиум

Rating 
DEN 287.20

Достапност
Производот е достапен

Овие соодветни кошули За Денот на Среќниот Свети Патрик се совршени за целото семејство оваа празнична сезона! Одлично за работа, училиште или дури и пижами. Оваа празнична среќа На Ирските маици ќе изгледа совршено на сестра, брат и братучеди Овој Ден на Свети Педи! Нашата графика е професионално испечатена директно на ткаенината за светли и живописни дизајни што ќе траат. Боите нема да пукнат. Табела со големини е достапна на втората фотографија од списокот. Ве молиме изберете ги саканите големини од паѓачкото мени кога додавате во вашата кошничка. Прославете со Кошулите За Денот На Свети Патрик за деца. Големини од бебе и дете преку младост. Снимете ги вашите празнични фотографии во овие забавни соодветни среќни раглан маици од 7 јаделе 9 Облека. Кошула за Денот на свети Педи совршена за сите возрасти. Професионално дизајнирана облека од 7 јадеше 9 Облека. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката