• Новак
Летни Фустани За Жени Градиент На Вратот На Екипажот Печатење Мини Фустан Без Ракави Жешка Розова М

Летни Фустани За Жени Градиент На Вратот На Екипажот Печатење Мини Фустан Без Ракави Жешка Розова М

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 87см/34.25" Колк : 90см/35.43" Должина : 105см/41.34" Големина : М Биста : 91см/35.83" Колк : 94см/37.01" Должина : 107см/42.13" Големина : Л Биста : 95см/37.40" Колк : 98см/38.58" Должина : 109см/42.91" големина : xl Биста : 99см/38.98" Колк : 102см/40.16" Должина : 111см/43.70" големина : xxl биста : 103см/40.55" колк : 106см/41.73" Должина : 113см/44.49" Жени секојдневен секси тркалезен резервоар за вратот врвен градиент на фустан без ракави печати Секојдневен фустанкарактеристики : погоден за сите сезони. - Нашите фустани со макси шлиц се толку разноврсни! Овој летен фустан е за патување, плажа, забава, секојдневно, одмор! Носете го со ѓердан од шевронен, цветен ѓердан, едноставна нараквица и сандали. Материјал-Мешавина Од Полиестер. Растеглив, мек и удобен. Рачно миење ладно, висат за сушење ние ќе се обидеме да ги ажурираме новите бои, можете да одите на вашата веб-страница за лесно пребарување. Хуптју Летни Фустани За Жени Градиент На Вратот На Екипажот Печатење Мини Фустан Без Ракави Жешка Розова М. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Печатен Макси Фустан За Жени/Бохо Фустани Со Кратки Ракави/Фустан Со Набразден Раб А-Линија/Фустан Со Замав Со Висок Струк/Боемски Фустан Со Врат В/Нивоа На Течен Фустан За Жени/Фустан Со Замав Со Ремен/Летен Фустан За Жени/Фит И Фустан За Одблесок За Жени/Лесен Шифон Макси Фустан/Макси На Плажа ФУСТАН ЗА ЖЕНИ. ПРИЛИКИ : летни фустани За жени Погодни за Одмор на Плажа, Гостин На Свадба, Коктел, Забава, Улица, Секојдневно Секојдневно Носење Во Лето, Пролет или Fall. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката