• Новак
Сенф Жолта Вратоврска Костум Кошула Панталони Постави Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7

Сенф Жолта Вратоврска Костум Кошула Панталони Постави Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

100% Сосема Нов Комплет Панталони Од 3 Парчиња, Вклучително И Во оваа листа : Карактеристики На Кошули : 5 Колекција На Бои долгата бела кошула е направена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.Координирани панталони во боја, скриен патент за мува напред, јамки за ремени и прилагодлив еластичен појас во внатрешноста на половината. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и дете (S M L XL 2 T 3 T 4 T) немаат патент за мува и јамки за појас, само еластичен појас.Вклучена е координирана сатенска вратоврска во боја.Нашата продавница го носи истиот стил со следната боја, ве молиме кликнете на секоја слика на бојата што ја сакате.Бои : Зелен Чај, Морнарица, Сенф, Шампањ, Корали, Кафеава, Слонова Коска, Модар Патлиџан, Темно Сива, Златна, Жолта, Црвена, Црна, Бела, Сребрена, Кралска Сина, Виолетова, Јоргована, Тиркизна, Фуксија, Бургундска, Портокалова, Вар и други.Браунбургундскикоралдарк Грејгплантфуксијаголдгрин Теаливорихампањелилаклимемустарднав 3пц Сенф Жолта Вратоврска Костум Кошула Панталони Постави Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката