• Новак
Инктастичен Симпатичен Подарок За Духови На Таткото Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастичен Симпатичен Подарок За Духови На Таткото Бебе Момче Или Девојче Боди

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Малиот Дух На Симпатичниот Татко, Ползавец за Новороденчиња, прави страшен подарок за Ноќта на Вештерките за вашиот внук или син. Inktastic Симпатична Татко Малку Дух Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Црвено 24 Месеци. Идеален подарок за првата ноќ на Вештерките на бебето. Одличен подарок и за есенски тушеви за бебиња. Малиот Дух На Симпатичниот Татко, Ползавец за Новороденчиња, прави страшен подарок за Ноќта на Вештерките за вашиот внук или син. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. деца татковци тато тато среќен плашлив страшно преслатко дете сина маска ѕвезди ќерка внука внука внука партии партија трик третираатower октомври роденден туш ново новороденче 1-ви пол открие едно парче новороденче ползавец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката