• Новак
Дизни Вини Пох бебе девојчиња худи, фустан, врвот и панталони, 5-парчиња Mi и сет на облека за натпревари, големини 0 3- месеци

Дизни Вини Пох бебе девојчиња худи, фустан, врвот и панталони, 5-парчиња Mi и сет на облека за натпревари, големини 0 3- месеци

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Овој сет од 5 парчиња го олеснува облекувањето на вашето бебе девојче во сите различни облеки. Одликувајќи се со Вини Вини Пу во забавни отпечатоци, овој сет на облека е направен да се меша и да се совпаѓа со фустан, да се поштеди качулка, симпатичниот врв и два пара пријатни панталони. Прави одличен подарок! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 худи, 1 фустан, 1 горе и 2 пара панталони. Карактеристики на качулка : прикачен аспиратор; поштенски фронт; долги ракави; детали за руфла; Графички принт од предната страна. Карактеристики на облекување : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; печатење на сите; Две џебови на лепенка однапред. Врвни карактеристики : стил на пуловер; лажички врат; долги ракави; печатење на сите; работ на зелена салата. Карактеристики на сивите панталони : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Patеб на лепенка однапред со графички принт. Карактеристики на жолти панталони : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност; детали за руфла; Графички принт на нога. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Вини Пух облеката поставена за девојчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката