• Новак
Мираж Вилко Блокатор Одбори [Црна Сина]

Мираж Вилко Блокатор Одбори [Црна Сина]

Rating 
DEN 1545.28

Достапност
Производот е достапен

Рип Навивам Мираж Вилко Блокатор 18 " надворешни одбори во црно/сини карактеристики Рип навивам Мираж изградба. Исто така, се одликува со заден џеб и половината на врвката, како и материјал за истегнување. Брендирање вклучува Рип навивам топлина лепенка и Рипуваат навивам топлина печ логото. Аголен појас. Внатрешна појас мини мрежа. Рип навивам логото пренос на топлина лепенка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката