• Новак
Жени со Џебови Дуксери Со Долги Ракави Цврст Патент Обичен Есенски Зимски Есенски Трендови Дуксери Жешка Розова М

Жени со Џебови Дуксери Со Долги Ракави Цврст Патент Обичен Есенски Зимски Есенски Трендови Дуксери Жешка Розова М

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Големина : XXXXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22-22 ЕУ : 48-48 САД : 18-18 Биста : 148cm/58.64" Рамо : 69см/27.45" Рамо : 84cm/33. €Натпревар} Основниот Дуксер Е Погоден За Секоја Жена, А Светлите Бои Прават Да Изгледате Поенергично И Помладо.61" Рамо : 71см/27.Стил на дизајн : Моден Женски Топол Дуксер Секојдневен Долг Ракав О Врат Мека Цврста Кошула Дами Зимски Дуксери Блузи Удобен материјал, погоден За различни прилики, стилски и моден ве прават попривлечни ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи факторифункција : Одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати,Датум, Одмор,Дружење, ви даваат мода и среќа.27" Половината : 151cm/59. Големина : XXXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20-20 ЕУ : 46-46 САД : 16-16 Биста : 143cm/56.98" Ракав : 48см/18. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 20x20x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Големина : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-16 ЕУ : 42-42 САД : 12-12 Биста : 133cm/52.54" Рамо : 76cm/29.33 "Половината : 141cm/55.49" половината : 116см/45.43 "Половината : 126см/49. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (110 XL)[Табела Со Големини] : ГОЛЕМИНА : с велика британија : 8-8 еу : 34-34 сад : 4-4 биста : 113см/44.90" должина : 77см/30. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција.51" Рамо : 79cm/31.36 "Половината : 136cm/53.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката