• Новак
Кајануо Породилен Фустан Клиренс Без Ракави Шарени Тркалезни Фустани За Нега На Вратот Породилна Облека За Жени Бремени Жени Облека Со Тркалезен Врат Обичен Фуста

Кајануо Породилен Фустан Клиренс Без Ракави Шарени Тркалезни Фустани За Нега На Вратот Породилна Облека За Жени Бремени Жени

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Бремени Жени Облека Круг Вратот Кратки ракави Шарени Повик Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. 1 : Пол : жени2 : Мека И удобна, Изработена од мека и висока еластичност ткаенина, лесна, удобна и дише.3 : секојдневни и атлетски панталони погодни за секојдневно и на отворено, може да се носат во сите сезони4 : Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна И дише, Тенка и елегантна5 : ова е најдобриот подарок за одмор за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ ФУСТАН ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање! ?● Материјал● : фустан за нега изработен од памук. Мека, удобна, дише, силна апсорпција на пот, нема да ја иритира кожата за време на бременоста и е погодна за грижа за мајки и бебиња. ?●Удобност+ : овој породилен фустан нема да биде премногу тесен или премногу лабав,Погоден за Секоја Фаза од Бременоста и овозможува повеќе простор во бистата. Покрај тоа, високиот еластичен струк, кој ќе расте со вашата испакнатина,многу простор за вашиот растечки стомак, нуди опуштено и флексибилно вклопување за да се осигурате дека се чувствувате удобно во текот на целата бременост.Одлично Носење За Бременост И По Доаѓањето На Бебето. ?● Модна мајка+ : Останете удобни и стилски во текот на целата бременост.Специјалниот дизајн на женските фустани може да се совпадне со рамни чевли, секојдневни чевли, платнени чевли и сандали, а може да се совпадне и со тексас јакни, кардигани од кошули и плетени јакни. ви помага да се истакнете дури и за време на бременоста! Тоа ќе биде главен дел од вашата гардероба дури и по бременоста!. ?●Прилика} овој фустан за жени е идеален за секојдневен изглед, работа, канцеларија, запознавање, забава, свадба, откривање на пол, породилно фотосесија, бизнис, дом, коктел, одмор, датира,случајни настани, свадбен гостин, туш за бебиња, коктел, плажа, излегување, породилна фотосесија, бизнис, секојдневно носење, секојдневно, вечер, одмор, клуб, специјална пригода, одмор, канцеларија, банкет, одмор итн. Цврста боја : Темносина, Розова, Светло Сина, Бургундска, Темно Зелена. Цветен Принт : Темно Зелена, Темносина, Виолетова Жолта, Бургундска Бела, Небесно Сина, Жолта, Зелен Леопард, Розов Леопард. ?®Инструкција : Ладно Перење Во Машина/ Не Избелувајте/ Мијте Со Слични Бои/ Исушете Се Со Тивок Оган/ Пегла На Тивок Оган / Кога ќе заврши Во машината за сушење, што е можно поскоро фатете го и закачете го за да спречите брчки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката