• Новак
Женски Фустани Секојдневен Крпеница Печатени О-Вратот Краток Ракав Партија Повик Точки 1950-Тите Домаќинка Вечер Партија Матурска Одмор Одмор Фустан За Жена

Женски Фустани Секојдневен Крпеница Печатени О-Вратот Краток Ракав Партија Повик Точки 1950-Тите Домаќинка Вечер Партија Матурска

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 85см/33,46" Ракав : 19,5 см/7,68" Половината : 67см/26,38" Должина : 101см/39,76" Големина : М Биста : 90см/35,43" Ракав : 20см/7,87" Половината : 72см/28,35" Должина : 102см/40,16" Големина : Л Биста : 95см/37,40" ракав : 20,5 см/8,07" половината : 77см/30,31" должина : 103см/40,55" големина : xl биста : 100см/39,37" ракав : 21см/8,27" половината : 82см/32,28" должина : 104см/40,94" големина : xxl биста : 105см/41.34" ракав : 21.5 см/8.46" половината : 87см/34.25" должина : 105см/41.34" инструкции за перење : Машина За Перење, миење Раце ладно, суво на воздух, ниско железо доколку е потребно.Фустан Создава Прекрасен Облека Носат За Пролет, Лето И Fall, Костуми За Секојдневно, Датум, Партија, Плажа, Одмор, Свадба, Коктел Итн. Појавување : овој фустан во комбинација со некои слатки сандали или дрзок пар потпетици за вкусен и женствен изглед! направете фустанот да ја истакне авангардната текстура.Миди фустанот течеше и трепереше зад вас кога одевте. Ткаенината за летен фустан е доволно воздушна и кул, во лето, додека шетате на плажа, можете да почувствувате како ладниот морски ветер лесно го дува летниот фустан. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Натпревар : Совршен За Совпаѓање Со Едноставни Потпетици, Чанти И Секакви Стилови На Коса. Повод : Погоден За Одмор, Работа, Дом, Канцеларија, Забава, Вечер, Одмор, Состанок, Пикник, Шопинг, Патување, Училиште, Дневно. Добро За Пролет ,umn И Летна Облека. Новогодишен Фустан. Бел Фустан Жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката