• Новак
BABYSBULE есен јакни за жени дозвола за жени и зимски долги ракави печатени џемпери со качулка, женски врвови блузи

BABYSBULE есен јакни за жени дозвола за жени и зимски долги ракави печатени џемпери со качулка, женски врвови блузи

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Womenените и зимските долги ракави печатени џемпери со качулка : 1. Феации : Долг ракав, основен, обичен исечен 2.Материјал : Полиестер. Мека, удобна, ткаенина за дишење 3., совршено за теретана, тренингот, јога, дневно носење, секојдневно носење4.occasion : Обичен, секојдневно, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, свадба, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за, лето и пролет. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи да бидат помали од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет и Винтергендер : Womenенкација : Дневно, Casualmatery : Polyester Pattern Тип : Печатен стил : Обичен, дом, млеко за должината на долгиот дел од ракави : Долг ракав : Fit ture to Sizethickness : Standardhow : Материјал : женска мода 2023 Обични јакни кошула изработена од мек материјал, густа и удобна, ве одржува топло во есен и зима . натпревар : јакна може да се носи како кошула или јакна, модните карирани кошули се лесни за спарување со слаби хеланки , фармерки, панталони, чизми за едноставен и модерен изглед. Овој женски врв погоден за сите бројки ќе биде популарен во оваа есенска и зимска сезона . прилики : Трендовските кошули со копче надолу е совршен избор за вашиот случајно, дневно, училиште, работа, забава и секојдневен живот, какви било прилики во пролет, лето, есен и Зима. Стилот на облека не изгледа тежок, што ќе ве натера да изгледате повеќе секси, стилски, симпатични и одлични визуелни ефекти . Идеи за подароци : Оваа лесна кошула за туника многу погодни за дами од сите возрасти. Добар Божиќ/Денот на благодарноста/Новата година Избор за подароци. Можете да го купите за себе или да им дадете на жените врвови како подарок на вашата девојка, пријател, соученик, мајка, сестра . Забелешка : Машинска миење/миење на рацете се препорачува, не бели. Ве молиме, известете ни дали има прашање или проблем на јакна, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа . бела тексас јакна жени плус џемпери со големина на жени 2x тексас ров со палто на палто за жени за жени долги палта за жени џемпери за жени за жени Трендовски кардиган за лето со долга карирана јакна салата за салата за жени плишани палта за жени раб јакна за жени жени долги зимски јакни есенски јакни жени памук памук до женски женски облека есен 2023 фустани за фустани за жени розов плетен џемпер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката