• Новак
Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесни Патенти Исечени Модни Принтови Долна Облека Обични Ватирани Јакни Со Џебови

Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесни Патенти Исечени Модни Принтови Долна Облека Обични Ватирани Јакни Со Џебови

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 60см/23.62" Должина : 62см/24.41"Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 61см/24.02" Должина : 63см/24.80"Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 62см/24.41" должина : 64см/25.20"големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 54см/21.26" ракав : 63см/24.80" должина : 65см/25.59"големина : xxl биста : 134см/52.76" рамо : 56см/22.05" ракав : 64см/25.20" должина : 66см/25.98"што добивате : 1квоменска Јакнеиспроверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лабав и лесен за носење, удобен за носење цел ден.2. Дизајн : Оваа јакна има дизајн на патент што го олеснува лизгањето и исклучувањето. Покрај тоа, постојат два функционални џебови за вашата секојдневна употреба. Јакната има црна јака, полите и манжетните, а остатокот е отпечатен.3. Прилика : овој врв е погоден за секојдневниот живот, излегување, забави, работа, секојдневна облека.Дилемата" што да облечам денес". Толку е лежерно, можеби ќе облечете повеќе облека! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.4. Тоа е совршен подарок5. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Пол : Женска Пригода : Дневна Дебелина : Стандарден Стил : Секојдневен, Моден Како да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линии : on/Пролет/Зима/Лето : Одговара на јакни со Големина за Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечен Моден Принт Надворешна Облека Обични Ватирани Јакни со Џебови. Погоден за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, на отворено, плажа, лето, fall, зима, забава, фестивал, свадба, забава, шоу, костим, косплеј, Денот на Благодарноста, Божиќ, Новогодишна ноќ 3034 одмор, одмор итн. Оваа облека е многу удобна, лесна за носење и лесна за пакување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката