• Новак
Womenените летни блузи женски v-врат со кратки ракави пулвер Туника врвови модни обични големи лабави маици, зеле зелена XL

Womenените летни блузи женски v-врат со кратки ракави пулвер Туника врвови модни обични големи лабави маици, зеле зелена XL

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатно есен, зима и пролет. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, да ве направи шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : 80% полиестер, 10% спандекс, 10% памук -стил : мода, случајна. -Должина : редовно. -Слева Должина : Краток -коларен тип : V -врат. -Сезон : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -Се добиете : 1 материјал за маица : Направено од 80% полиестер, 10% спандекс, 10% памук. Истегнат, мека и лесна, мал волумен, брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето . Лесно е да се совпадне : Лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за да се спари со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед . соодветна пригода : случајно, слободно време, шопинг, датум, улица , канцеларија, работа, основна, плажа, забава, отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул . уникатен дизајн : V-врат. Пролетно лето есенска облека Обичен шик стил. Целосно прикажување на вашата форма . Грижа за облека : Ве молиме измијте во ладна вода и суво чиста. машина за перење . Карактеристики : женски блузи краток ракав; Блуза за кратки ракави на жени; Womenените врвови; женски врвови; плус врвови со големина за жени; Врво на тренингот за жени; Тенк за жени за жени; врвови на земјоделски култури за жени; Излегувајќи врвови за жени; Пролетните врвови за жени; женски врвови облечени обични; летни врвови за жени; кошули за жени; Врво на женски резервоари; секси врвови за жени; блуза со кратки ракави на жени; Краток ракав за жени на блуза; женски врвови; блузи со кратки ракави; маици за жени; Кратки ракави на женски врвови; V маици со вратот за жени; Кратки ракави на женски блузи; Лесна и мека ткаенина, дизајнирана сечење за да изгледате тенок, и доволно долго за да ги скриете стомакот и колковите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката