• Новак
Плус Големина Блузи За Женски Еднобојни Чипка Спојување Без Ракави Тркалезна Вратот Топс Вино Л

Плус Големина Блузи За Женски Еднобојни Чипка Спојување Без Ракави Тркалезна Вратот Топс Вино Л

Rating 
DEN 377.44

Достапност
Производот е достапен

Женска Еднобојна Чипка Спојување На Тркалезни Врвови На Вратот Без Ракавикарактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта, џемпери и јакни во есенската и зимската сезона, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното мини здолниште Гу може да се носи и како врв за да додадете уникатно .5. Совршен за улица, секојдневен, забавен, сигурен сум дека ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Aut И Зима Пол : Женска Пригода : дневен / уличен Материјал : Полиестер, Спандекспатер Тип : цврст Стил : Секојдневен, моден ракав должина : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Top Features : Size USUKEUBust Length S483490cm/35.43"58cm/22.83"M6103695cm/37.40"59cm/23.23"L81238100cm/39.37"60cm/23.62"XL101440105cm/41.34"61cm/24.02"XXL121642110cm/43.31"62cm/24.41"XXXL141844115cm/45.28"63cm/24.80"XXXXL162046120cm/47.24"64cm/25.20"XXXXXL182248125cm/49.21"65cm/25.59" изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Како женска модна облека, не штедиме на еден стил, имаме повеќе стилови на врвови и дното. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови, пролетни и есенски врвови, зимски палта, џемпери. Јога панталони, комбинезони, шорцеви, фармерки итн. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Искусете ја свежината на летото и станете модел за одење. женски врвови;врв за жени;женски врвови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката