• Новак
Бохо Плус Големина Фустан За Жени Фустан Долг Секојдневен За Жени Моден Цврст Фустан Женски Камис Шамиче Асиметричен Плус Големина Женски Фустан Женски Летна Обле

Бохо Плус Големина Фустан За Жени Фустан Долг Секојдневен За Жени Моден Цврст Фустан Женски Камис Шамиче Асиметричен Плус Големина

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Производот е достапен

Сихуета : Молив : Женски Материјал : Полиестер дизајнот на печатење е многу погоден за излегување.Тип На шема : Печатење Со Леопард Многу кул за носење,Нов Изглед,Вклопување : Одговара на големината на информациите за производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење сезона : Летна Дебелина : Стандардно како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Стил : Секојдневен,Модни Жени Долги Фустани Со Ракави Секојдневен Фустан Шорцеви За Жени Бизнис Секојдневен Висок Сплит Фустан ретро Алински Фустани За Женски Топли Фустани За Женска Табела : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 76cm/29.92" Должина : 95cm/37.40"Големина : M Биста : 92cm/36.22" Половината : 82cm/32.28" Должина : 96cm/37.80"Големина : L Биста : 98cm/38.58" Половината : 88cm/34.65" Должина : 97cm/38.19"големина : xl биста : 104cm/40.94" половината : 94cm/37.01" должина : 98cm/38.58"големина : xxl биста : 110cm/43.31" половината : 100cm/39.37" должина : 99cm/38.98" што добивате : 1pc жените се облекуваат ситни макси фустани за краток женски фустан до подот сопран плус големина фустан женски летен конго фустан. Сихуета : Молив Женски Фустани Краток Секојдневен Женски Секојдневен Фустан Долг За Жени Обична Летна Студиска Облека Фустан Ленен Фустан. Дебелина : Стандарден Миди Фустан Со Кратки Ракави Тексас Фустани За Жени Секојдневни Облечени Секојдневни Фустани За Жени Миди Фустан За Жени Фустани Жени Лето. Информации за производот : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив За Вашиот Секојдневен Тренд На Носење Фустани За Жени Женски Секојдневни Фустани Женски Кратки Фустани Летен Фустан Со Ремен Везете Замав Туника Фустан. Одговара : Одговара На Јога Фустани Со Големина За Жени Каузални Макси Фустани За Жени Фустан Со Сарафан Со Висок Врат Цветен Фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката