• Новак
Женски Блузи Плус Големина Божиќни Жени Мода Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Широки Кошули Со Печатени Блузи Долги Ракави Врвови Со Долна Облека Со Тр?

Женски Блузи Плус Големина Божиќни Жени Мода Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Широки Кошули Со Печатени Блузи Долги

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

❀ Повод : Дуксерот Со Качулка Во Боја е погоден за Надворешни Работи,Спорт,Дневни,Клубови,Состаноци,Работа,Шопинг,Училиште,Одмор,исто така совршен За Пролет,Aut,Зима блуза со 3/4 ракави симпатична блуза во канцеларија блуза дами бела возбуда блуза со долги ракави женски капа ракави блузи обични лабави маици со набразден врат Кошули Решетката Одблесокот Ракав Култура Врвот Гроздобер улична Облека Темносина Блуза Жени Црна Блуза Тен Блуза За Жени Девојки Питер Пан јака блуза Блуза за сари црна долги ракави блуза жени обичните лажичка вратот лабава врвот 3/4 ракав шифон блуза блуза блузи светло пурпурна блуза. Благодарам. ❀ СОВРШЕН БОЖИЌЕН СТИЛ : каков симпатичен дуксер за оние љубители На Божиќ! Ако уживате во зимските прослави во кои се Вклучени Дедо мраз, ирваси, јајце и Новогодишна елка, тогаш ќе ви се допадне овој дуксер.Добредојдовте во Нашата Продавница. Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка. Женски Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Џебни Врвови Со Врвки За Женски Дуксери За Ноќта На Вештерките Со Копчиња Надолу За Жени, Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Џебни Врвови Со Жици Женски Дуксери Со Врат Со Врат Долги Ракави Дуксер Со Долги Ракави Копче За Дуксери Обични Дуксери За Жени Женски Дуксери Со Врат Со Долги Ракави Копчиња Со Долги Ракави Пуловер Женски Дуксери Дуксери Дуксери Со Долги Ракави Дуксер Падне Врвка За Влечење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката