• Новак
Маици За Жени Графички Блузелас Јака Внектравел Женски Маици

Маици За Жени Графички Блузелас Јака Внектравел Женски Маици

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

КАРАКТЕРИСТИКИ : Краток Ракав, мода, v вратот, тенок, секојдневен, чипка врвот маица за жени или тинејџерски девојки. ТКАЕНИНА : мек полиестер, лесен, мек и удобен. ПРИМЕНЛИВА СЕЗОНА : костум за лето, за луѓе кои сакаат да споделат кул и прекрасно лето и да го започнат својот план за излегување.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : секојдневно, секојдневно носење, плажа, дом, забава, состаноци, шопинг, одмор и многу прилики.ПОЛ за : жени, Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба.Тренингот Краток Ракав Кошула Жени Краток Ракав Кошули Плејнзиз табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 27см/10.63" Половината : 74см/29.13" Должина : 59см/23.23"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Ракав : 28см/11.02" Половината : 78см/30.71" ДОЛЖИНА : 61 CM/24.02"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 98cm/38.58" ракав : 29cm/11.42" половината : 82cm/32.28" ДОЛЖИНА : 63 CM/24.80"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 102cm/40.16" ракав : 30см/11.81" половината : 86см/33.86" должина : 65см/25.59" предлог за големина : нашата облека е наменета за азиска фигура, ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, Благодарам! (Сите Мерења во См И Ве Молиме Имајте предвид 1см=0,39 инчи.). Пред Ве Молиме Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини Што Ја Дадовме На Сликите. . ОБЛЕКА : Одлични Летни Кошули, Лесни За Носење Со Фармерки, Хеланки и Шорцеви. Костум За Секојдневно, Одмор, Плажа, Забава, Канцеларија, Работа, Секојдневно Носење. Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Маици За Жени Лабава Одговара Долго. Женска Маица Облечена. Блузи За Жени Секојдневен Пад Краток Ракав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката