• Новак
Женски Долг Ракав Мода Женски Круг-Вратот Долг Ракав Печатење Обичните Маица Блуза Греј, XXXL Сива 14

Женски Долг Ракав Мода Женски Круг-Вратот Долг Ракав Печатење Обичните Маица Блуза Греј, XXXL Сива 14

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Мода Женски Круг-Вратот Долг Ракав Печати Повик Маица Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 64cm/25.20" Должина : 70cm/27.56 " Женски Долги Ракави Мода Женски Круг-Вратот Долг Ракав Печатење Обична Маица Блуза Греј, XXXL. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Блузи Дозвола Под 1 10. Жените Плус Големина Блузи Дозвола. Жените повик долг ракав врвот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката