• Новак
Уникатни поволни цени за женски долги ракави со долги ракави, рафле со точки од блуза

Уникатни поволни цени за женски долги ракави со долги ракави, рафле со точки од блуза

Rating 
DEN 273.44

Достапност
Производот е достапен

Малите полкови точки го оживеаја изгледот на овој воздушен врв стилизиран со гроздобер деколте. Женска блуза отпечатена со јака за клучеви и еластични манжетни за ракави го зрачи шармот на учениците. Диминутивните шутне околу јаката со детали за клучеви, класична блуза е лесно да се оживее впечатокот. Деликатно испрекинат и шармантен расипан врат, оваа весела кошула ќе биде модерна основа за многу погледи. Големина - гарнир на градите - гарнир на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина - 36 1/4 35 14 5/8 24 1/ 4 S - 38 1/4 37 15 1/8 - - 24 5/8m 40 1/8 39 15 5/8 25 L - 43 3/4 42 1/2 - 16 3/8 - 25 5/8xl - 47 1/4 - - 46 1/8 - 17 1/4 - 26 1/8xxl - 52 3 /8 51 1/8 - 18 28 1/83xl - 55 7/8 54 3/4 - 18 1/2 - 28 1/2 уникатно Поволни договори за женски долги ракави со рафле вратот Полка точки на блуза кошула 100% полиестер. Вратот на екипажот со расипан. Долги ракави. Полка точки. Увезени. Машинско миење ладно со како боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката