• Новак
Да хич Женски Екипажот Вратот Кратки Ракави Маици Лабава вклопуваат Лето Графички Маици Цветни Повик Денот На Независноста Трендовски Црвениот XXL

Да хич Женски Екипажот Вратот Кратки Ракави Маици Лабава вклопуваат Лето Графички Маици Цветни Повик Денот На Независноста Трендовски

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Модни Жени Лето Лабаво Печатење Маица Со Кружен Врат Краток Ракав Обична Блузакарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатена,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : летен материјал : 95% полиестер 5% еластанегендер : Женски Повод : Секојдневен, Забава, Дневна Дебелина : Тркалезна линија на вратот : Природна Декорација : Табела За Неизбежност : Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 21cm/8.27" Должина : 73cm/28.74 " Препорачана големина : ви предлагаме да изберете според препорачаната големина, Доколку не е во препорачаниот опсег, за да не влијаете на вашето искуство со купување, предлагаме Да не ги купувате овие производи,пред да ја нарачате, ве молиме само изберете големина што најмногу ви одговара во табелата со големини и!!. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Прилики : Дневно / Работа / Канцеларија / Коктел / ноќно излегување / Клуб / Забава / Датум / Специјални прилики / божиќна забава / Роденден. Забелешка : со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме погледнете ги подеталните информации за големината пред нарачката. Фала!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката