• Новак
Лето Нова Женска Врвна Облека За Маици Женски Моден Врв Лежерна Лабава Шарена Тркалезна Маица Со Долг Ракав

Лето Нова Женска Врвна Облека За Маици Женски Моден Врв Лежерна Лабава Шарена Тркалезна Маица Со Долг Ракав

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37,80" Должина : 70см/27,56" Ракав : 65см/25,59" Рамо : 38см/14,96" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 101см/39,76" Должина : 71см/27,95" Ракав : 66см/25,98" Рамо : 39см/15.35" големина : л Сад : 8 еу : 38 биста : 106см/41.73" должина : 72см/28.35" ракав : 67см/26.38" рамо : 40см/15.75" големина : Xl сад : 10 еу : 40 биста : 111см/43.70" должина : 73см/28.74" ракав : 68см/26.77" РАМО : 41cm/16.14" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 116cm/45.67" должина : 74cm/29.13" ракав : 69cm/27.17" Рамо : 42cm/16.54" женски моден врв лежерен лабав кружен врат со Долг Ракав маица карактеристики : 95% Полиестер 5% еластан.Материјалот за кошули е многу удобен,мек,растеглив,дише и пријателски за кожата.Многу удобни за носење, Лесни Материјални Врвови за Жени.Материјалот е лесен и мек и удобен. Летните врвови се вклопуваат е лабава, но не на погрешни места, или толку лабава тоа е торба. Ремените за градник не покажуваат кошули со Туника Со Кратки ракави за жени го усвоија дизајнот на неправилна линија на полите, изгледаат слатко и убаво. Замав стил плус големина блузи за жени, со шамиче полите. Секси о маици За Вратот, Маица со кратки ракави, обична, ролна ракав. Основни маици со декорација на предниот џеб, толку слатки врвови.Ве молиме Запомнете : Перење препораки на жени против вратот основен врв : рачно перење/машинско перење на ниска температура/не избелувајте/закачувајте или исушете ја линијата што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Сезона : all Gender : Womenmatersmater : Тип На Полиестерпетер : Цврсти бои Должина На ракавот : долги ракави јака : О дебелина на вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР женски врвен Женски Моден Врв Лежерен Лабав Кружен Врат Со Долги Ракави Маица Бела М. Ткаенина Лесна, дише, мека, опуштена и удобна за носење.кул-сува ткаенина ја отстранува потта и се суши навистина брзо за да ве излади. Женски Летна Маица Гроздобер Печатење Кратки Ракави Маици Обичен Цвет Печатени Во Облик Избледени Пуловер Врвови. Летни Преголеми Женски Лабави Маици Со Краток Ракав Со Краток Ракав Симпатична 3д Печатена Маичка Врвна Секојдневна Улична Облека блузи хараџуку. Летни секојдневни кратки ракави букви графички маици за жени,смешни маици за печатење,кошули, летни врвови за жени, жени мода, слатки кошули. Лабавиот секојдневен стил, доволно долг за спарување со џегинг за секојдневен спортски изглед, совршен со вашите слаби фармерки,шорцеви или слоевит со вашиот омилен кардиган или палто за да направите стилски моден изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката