• Новак
Womenените маички маички со маица за печатење маица со врвови со јака на врвови со јака за работа со црвена 3xl црвена 3XL

Womenените маички маички со маица за печатење маица со врвови со јака на врвови со јака за работа со црвена 3xl црвена 3XL

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женски врвови, врвови, маица тип : печатење на глуварче, декор на копчиња, неправилен hemcolor : црна, зелена, сива, црвена, жолта, сина (по избор) големина : S, M, L , Xl, xxl, 3xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 65% памук 35% полиестректна : екипаж на екипаж : Должина на колковите : Должина на долгиот ракав : Долга ракавица : есен, зимкации : обичен, одмор, работа, забава, забава, секој ден, секој ден, Датуми, филмови, плажа : 1. Опуштена силуета, удобна, топла, дишечка ја прави оваа врвна безвременска мода, што ве прави и шик и класични.2. Лесен, мек и удобен, убав материјал за допир што преминува беспрекорно од канцеларијата во секојдневно носење, лесно создава убава женска фигура.3. Оваа кошула може да се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, абење како обични врвови, двојна кошула за носење.4. Обичен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање на дома. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски маички, врвови, кошула за блуза од есенска есен, основни врвови, маица со долги ракави. Материјал - 65% памук 35% полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Womenените лабави вклопуваат есенски врвови, екипажот на глуварчето за глуварче од вратот, блуза, обични маички со долги ракави, цветни кошули за печатење, трендовски и шик . повод - едноставен и дизајн на природата ги прави овие врвови совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник, пикник Дневно носење. Натпревар - Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката