• Новак
Градинка Племе Назад Во Училиште Подароци Женски Летни Врвови-Модерен и Удобен

Градинка Племе Назад Во Училиште Подароци Женски Летни Врвови-Модерен и Удобен

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Барате стилска и удобна маица која може да биде во чекор со вашата дневна рутина? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маичка со кратки ракави. Без разлика дали трчате задачи, лежите дома, вежбате во теретана или патувате, оваа кошула е совршен избор.Одликувајќи се со уникатен и модерен графички дизајн на предната страна, нашата маица е исто така неверојатно мека и удобна за носење. Неговото мало истегнување и одлично вклопување го олеснуваат носењето и спарувањето со што било, комбинирајќи и удобност и стил. Кошулата е изработена од висококвалитетни материјали кои се издржливи, лесни за нега и нема лесно да се намалат или избледат. Може да се мие во машина или рачно и треба да се мие во вода не потопла од 3643°C. нашите женски врвови се совршени за лето, со совршена рамнотежа на стил и удобност. Тие се идеален избор за секој што бара графички маици за жени. Плус, нашите слатки врвови за жени доаѓаат во различни дизајни и бои за да одговараат на секој личен стил.Зошто да се задоволите со здодевна или непријатна облека кога наместо тоа ќе можете да имате модерни и удобни опции? Изберете ги нашите женски графички маици за одличен изглед со сета удобност што ви треба. Купувајте ја нашата колекција женски маици денес и пронајдете совршено одговара за вас. 1. Мода-напред стил : Трендовски и стилски, совршен за мода-напред жени. 2. Удобно во текот на целиот ден : Изработени со меки и еластични материјали, нашите женски маици се совршени за секојдневно носење, лежење дома или удирање во теретана. 3. Совршено Вклопување : нашите женски маици доаѓаат во ласкав крој кој е лесен за носење и дополнуваат различни типови на тело. 4. Издржлив : со својот висококвалитетен материјал, нашите кошули со кратки ракави за жени се долготрајни и не се намалуваат или бледнеат лесно. 5. Карактеристика : Трендовски И Моден Напред.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката