• Новак
Тоа е прекрасен живот Божиќна фантазија драма лого за возрасни со долги ракави маица

Тоа е прекрасен живот Божиќна фантазија драма лого за возрасни со долги ракави маица

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Тоа е прекрасен живот Божиќна фантазија драма лого за возрасни со долги ракави маица Дизајнот прикажан е отпечатена само на предниот дел на маицата. Нема дизајн на задниот дел од маицата. Оваа маица е рачно изработена и уникатна, користејќи високо квалитетен 100% памук. Овој дизајн на графички печати е отпечатен само на предната страна на кошулата, со најживописна боја!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката