• Новак
Попуст Женски Летни Врвови Тинејџерски Скари Со Кратки Ракави Модна Облека Обични Капки Врвови ЗА Пуловер НА РАМЕНАТА ЖИВОТОТ Е ПРЕМНОГУ КРАТОК ЗА Печатење Маици ?

Попуст Женски Летни Врвови Тинејџерски Скари Со Кратки Ракави Модна Облека Обични Капки Врвови ЗА Пуловер НА РАМЕНАТА ЖИВОТОТ

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

35" Вратот : 63см/24. ●Гарантирано задоволство-ако не сте целосно задоволни со вашето купување, ние нудиме гаранција за враќање на парите.69 "Должина : 68см/26.46 "Рамо : 51см/20. А1 : имавме направи некои тест, и ветување дека ќе победи?т смалуваат или бледнеат по миењето. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.69 " Ракав : 19см/7.Клучни зборови : .48" Должина : 70см/27. големина : XL големина.73 "Рамо : 49см/19. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.87" Должина : 72см/28. А2 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј на КОМПЈУТЕРОТ. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот.56" Вратот : 62см/24. ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате реклами.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката