• Новак
Унапреден Во Дедо Наскоро Да Биде Дедо, Нов Дедо Маица

Унапреден Во Дедо Наскоро Да Биде Дедо, Нов Дедо Маица

Rating 
DEN 911.84

Достапност
Производот е достапен

Кликнете на името на нашиот бренд "ДРВО НА ЖЕЛБИ" за да видите повеќе предмети со слични стилови на дизајн. Имаме голем избор на дизајни, така што секој може да најде нешто што ги претставува и работите што ги сака Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% Памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Бременоста открива За Дедо, Наскоро Ќе Биде Изненадување На Дедо, Најава За Бременост За Грандис, Дедо во Изработка На Елек 2022 Денот на Таткото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката