• Новак
Тато на три момчиња ниска батерија подарок За Денот На таткото Маица

Тато на три момчиња ниска батерија подарок За Денот На таткото Маица

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Овој дизајн на Денот На Таткото е совршен за вас или вашите пријатели, ако сте заинтересирани за Денот на Таткото. Овој производ На Денот На Таткото е одличен подарок за родендени, божиќ, велигден или само за себе. Сите пријатели на Денот на Вашиот Татко ќе го сакаат овој производ. Имаме широк спектар на различни дизајни На Денот На Таткото за неверојатен број прилики. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Тато на три момчиња со ниска батерија за сите се татко или тато како подарок за денот на таткото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката