• Новак
Момчиња Лесна Јакна Големи Деца Деца Дете Бебе Момчиња Baby Зима Кариран Памук Долги Ракави Кардиган Јакна Облека

Момчиња Лесна Јакна Големи Деца Деца Дете Бебе Момчиња Baby Зима Кариран Памук Долги Ракави Кардиган Јакна Облека

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

● Материјал● : , Мек и Удобен за Носење. `+Качулка Romper Q : Hoody дизајн, ветроупорен и да ја задржите главата на децата топло, за пролет, fall, зима. Тип на ракав : Долг Ракав. Тип На Сезона : Пролет,Fall, Зима. Тип на пол : Момчиња. Јакна Обложена со мали Деца 4т Јакна Момчиња Момчиња Лесна Јакна За Палто За Деца Момчиња дебели Детски јакни Табела Со Големина : . Големина : 70 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 54см/21,26" Должина : 36см/14,17"Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 56см/22,05" Должина : 38,5 см/15,16"Големина : 90 Препорачана Возраст : 1-2 Години Биста : 60см/23,62" Должина : 41см/16,14"Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 години Биста : 62см/24,41" должина : 43,5 см/17,13"големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 65см/25,59" должина : 46см/18,11"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 68см/26,77" должина : 48,5 см/19,09"големина : 130 Препорачана Возраст : 5-6 Години биста : 72см/28,35" должина : 51см/20,08"големина : 140 препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 76см/29,92" должина : 53,5 см/21,06" внимание : за повеќе детали за големината, ве молиме прочитајте го мерењето На Фотографијата Детски Јакни Палта момчиња детски палта зимски капут Детска Големина 6 момчиња јакна. Пефект За Секојдневен Облекување, Одмор, Фотографија Или Како Костим За Спиење. Момчиња Зимска Јакна Со Капут Државна Јакна За Момчиња За Зимски Деца Зимска Јакна 5т Момчиња Зима. Ултра квалитетни Материјали, Топли Фланелни Тимови. Пријателски за кожата, Мек и Удобен. Палта За Момчиња Со Големина 6 Тинејџерски Јакни Јакни За Мали Деца момчиња 4т Есенски Капут За Деца Бебе Момче Зимски Капут. Како Подарок За Бебиња Момчиња За Забава. Ве Молиме Погледнете Ги Мерењата При Нарачката. Момчиња Снежно Палто Големина 12 Детско Зимско Палто Реверзибилна Јакна Со Качулка Деца Подуена Јакна Момчиња Мали Зимски Палта 5т.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката