• Новак
Митанко Жените Симпатична Ноќта На Вештерките Тиква Бетмен Кошула Лабава Капка Рамо Фенер Ракав Тркалезен Врат Модни Дуксери Преголеми Дуксери Врвови На Пуловер ?

Митанко Жените Симпатична Ноќта На Вештерките Тиква Бетмен Кошула Лабава Капка Рамо Фенер Ракав Тркалезен Врат Модни Дуксери

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Почитуван Клиент, добредојдовте во Митанкуо. Митанкко секогаш обидувајте се полесно да купите модерна женска облека.Митанкуо цел : вашето задоволство е наш успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!Дајте ни шанса, дајте ви поголема веројатност!Одликувајќи се со удобно, опуштено вклопување со секојдневен и стилски стил кој е совршен за секојдневно секојдневно носење, овој дуксер има должина и ласкаво лабаво вклопување што ќе ви се допадне.Лизнете го како дополнителен слој кога е малку студено или како самостоен стил во секојдневните денови. Опуштено и удобно, овој врв сигурно ќе се повторува цела сезона.П1 : дали дуксерите се намалуваат по миењето?А1 : Не. Ја задржува својата форма и боја после миење. И тоа може да се мијат машина.П2 : дали големината е точна?А2 : Да. Тоа е точно за големината и добро се вклопува на сите вистински места.П3 : дали ова се држи на кожата?3 : не, овој дуксер е изработен од мека ткаенина за пријатно носење, нема да се држи до вашата кожа. Се надеваме дека секоја жена што ја носи нашата облека ќе биде посигурна, убава и среќна да ужива во животот. Ако го сакате овој женски дуксер," Додај во Кошничка " сега. ●Материјал●женската секојдневна кошула со долги ракави е изработена од мек и удобен растеглив материјал. Чувствувајте дишење, лесен, пријателски за кожата, удобен за носење цел ден.Стилизиран изглед и убав уникатен допир женска мода, е апсолутно прекрасен и одличен додаток на вашата гардероба. €Натпревар}женскиот моден дуксер е погоден за пролет, fall и зима. Лесно е Да се Спарите Со Фармерки,Хеланки,Шорцеви,Панталони и Високи Чизми,Совршени за Носење Со Убав Ѓердан за Моден Изглед,Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Елегантно. ①Прилика е Одлична За секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, училиште, тренинг, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, возење велосипед во сите сезони, особено во aut, зима и пролет. Ве молиме проверете ја табелата со големини. S-XXL големини за избор. Лесно е да се грижи. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата. Генерално, одличен избор и убав додаток на гардеробата. `+термин за пребарување : дуксер за жени/дуксер дуксер/женски дуксер со екипаж/дуксер со патент/дуксери со пуловер за жени/обичен дуксер жени/преголеми дуксери/дуксер со култури.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката