• Новак
Кухас Чорапи За Мажи Компресивни Чорапи Парови На Мажи Со Совпаѓање На Боите Во Пролет И Лето, Низок Крој, Плитко Сечење, Фитил Од Пот И Чорапи Што Дишат

Кухас Чорапи За Мажи Компресивни Чорапи Парови На Мажи Со Совпаѓање На Боите Во Пролет И Лето, Низок Крој, Плитко Сечење, Фитил

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Чорапи за Мажи Чорапи За Компресија 12 Пара Машки Со Совпаѓање На Боите Во Пролет И Лето, Низок Крој, Плитко Сечење, Фитил Од Пот и Чорапи За Дишењееластичен дизајн : високо еластичен дизајн на влакна, ребрести влошки, без отпечаток на манжетни, удобно вклопување, без лизгање.Висококвалитетни спортски чорапи : нашите спортски чорапи се направени од чешлан памук и се со висок квалитет. Чорапите се удобни и меки и не ја иритираат кожата на стапалата.Мрежеста ткаенина што дише. Страните на чорапите се направени од специјална мрежа за дишење, добра дишење, без мирис, стилски.98% полиестерски влакна 2% спандекс и удобност : нашите кратки чорапи што дишат се достапни во бела, црна, сива пакет вклучуваат : 12 пара Чорапи Чорапи За Мажи Чорапи За Компресија 12 Пара Машки Со Совпаѓање На Боите Во Пролет И Лето, Низок Крој, Плитко Сечење, Фитил од Пот и Чорапи за Дишење. Боја и Големина : Црна;Л.Материјал : Полиестер. Повод : Погоден За Секојдневно Носење,Одмор,Забава Итн. Висококвалитетен Материјал : Изработен Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина, И Не Е Лесен За Бледнее. Посебен Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакан Од Луѓето. Совршен Подарок : Можете Сами Да Го Носите Или Да Го Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Со Цело Срце И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката