• Новак
Ауео Екипажот Дуксери За Вратот Мажи, Машки Дуксери Со Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Еднобојни Преголеми Дуксери

Ауео Екипажот Дуксери За Вратот Мажи, Машки Дуксери Со Пуловер Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Еднобојни Преголеми Дуксери

Rating 
DEN 167.84

Достапност
Производот е достапен

Машки Кошули Секојдневно Копче За Превртување Тенок Фит Пуловер За Печатење Со Долги Ракави Врвот е изработен Од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечнисовршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Пролет/Aut/Зимски Пол : Менокација : Надворешна, Секојдневна, Должина На Дневниот Ракав : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината На дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Материјал За Машки Кошули Од 1 ПАРЧЕ Раширената ребреста ткаенина е супер удобна за носење.Подобрете го вашето удобно чувство со овој флексибилен материјал за истегнување.Лабава, пространа Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето. Мило ми е што ќе ти помогнам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката