• Новак
КАИШЕК Само За Стариот Macbook Pro 15 Случај-Објавен Модел А1398, Пластична Тврда Обвивка + Капак На Црна Тастатура, Цвет 0826

КАИШЕК Само За Стариот Macbook Pro 15 Случај-Објавен Модел А1398, Пластична Тврда Обвивка + Капак На Црна Тастатура, Цвет 0826

Rating 
DEN 7999.84

Достапност
Производот е достапен

Стариот Macbook Pro 15 " Капакот На Куќиштето На Мрежницата (2015-2012)е само За Моделот Број А1398. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА. Може Да Се Види Дизајн На Логото Дизајнот ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Порти.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. КСК КАИШЕК Мек Про Капакот На Куќиштето Од 15,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Специјално дизајниран За Macbook Pro 15 во. Со Ретина Дисплеј НЕМА ЦД РОМ 2015 / 2014 / 2013 / 2012 Ослободување Модели А1502/А1425.Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Овој случај не е компатибилен со другите Лаптопи На Моделот. Целосно отстранлив, лесен за ставање и полетување што може да го заштити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено се совпаѓа со отворите за вентилација на Вашиот Macbook Pro 15.3 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. Овој случај За Mac Book доаѓа во различни бои кои би одговарале на секој вкус и расположение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката