• Новак
Огледало компатибилен со 2011 година-Форд Еџ десен патник од страната на патникот загреана W слепи точки откривање во стакло во сигналот за сигнал светло за бојадису?

Огледало компатибилен со 2011 година-Форд Еџ десен патник од страната на патникот загреана W слепи точки откривање во стакло

Rating 
DEN 639.04

Достапност
Производот е достапен

Специфично за производство на производи : без откривање на место за автоматско затемнување : Со откривање на слепи точки во сигналот за сигнал во стакло : Светло за сигнал за куќиште/Заврши : Завршување на типот : Рачно преклопување Операција : Енергетска стакло : Загреаномемориско отповикување : без меморија Производство вклопување : Директно Fit Puddle Вклучена светлина : Со продадена светлина на локва : Продадена индивидуално Препорачана употреба : OE замена на веените ретровизори се вашите најприфатливи огледала за замена на ОЕ и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички странична година (и) Направете модел за трим белешки 2012-2014 Ford Edge Limited, SE, SEL, Sport 2011 Ford Edge Limited, SE, SEL, Sport for Models со датум на производство од 8 февруари 2011 година Број на OE : CT4 Z17682 CAPTM CT4 Z17682 FAPTM. Број на размена на делови : CT4 Z17682 CAPTM FO1321502 CT4 Z17682 CAPTM-PFM CT4 Z17682 FAPTM-PFM.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката